اولین آموزشگاه مجازی خط تحریری

از مهمترین ابعاد شخصیتی هر فرد داشتن خطی زیبا و امضایی منحصر به فرد می باشد که به عنوان یک شاخص مهم , تاثیرات بسیار مثبتی از نظر جایگاه و شخصیت برای افراد به دنبال خواهد داشت و برکسی نیز پوشیده نیست . دغدغه دست خط و امضایی خوب و زیبا برای خیلی ها دغدغه کمی نیست  که همواره به دنبال راهی برای بهبود آن هستند . خط و قلم با سابقه چندین ساله خود با فراهم نمودن تمامی زمینه های لازم برای برطرف نمودن این دغدغه ها در زمینه آموزش خوشنویسی تحریری ( آموزش مجازی خط خودکاری , کلاسهای حضوری و آموزشهای رایگان ) و همچنین طراحی امضا ,  همراه شما خواهد بود .

***‌‌‌  از شما بازدید کننده محترم دعوت میکنیم تا با عضو شدن در  "  کانال تلگرام خط و قلم khatoghalam@  "  آموزشهای متفاوت ما در حوزه خط و امضا را مشاهده نمائید . ***

 

اندازه فونت: +

آموزش مجازی خط تحریری

 

گزارش خبری صدا و سیما از آموزش مجازی خط ( آموزشگاه خط و قلم)

 

 

خط ، یک موضوع فراگیر و حائز اهمیت برای شخصیت وجودی هر فرد است که مستقیما احساسات و حالت درونی فرد را به نمایش میگذارد. بعضا توجه کرده اید در زمانی که با کمبود وقت مواجه هستید خط خوردگی ها بیشتر و یا اگر عصبی باشید ممکن است هرگز خطی روان به نمایش نگذارید .
داشتن خط مناسب در روابط اجتماعی بسیار موثر است مخصوصا برای تعاملات نوشتاری زیرا نداشتن خط مناسب و ناهمگون موجب آزار و سختی خواندن برای فرد مورد نظر را به همراه خواهد داشت . حال اگر خطی زیبا، خوانا و موزونی داشته باشیم حس خوبی در خواننده ایجاد میشود و رغبت بیشتری برای مطالعه را دارد .

 

ما در این سایت با حمایت انجمن خوشنویسان قزوین که مهد و پایتخت هنر خط ایران است کوشیده ایم که از تجربیاتی که در چند سال اخیر در زمینه کلاس های مجازی کسب کرده ایم و با شیوه منحصر به فردی که برای اولین بار است ایجاد کرده ایم ، به علاقه مندان این هنر ظریف عرضه کنیم.

داشتن " نماد اعتماد " از مرکز توسعه تجارت الکترونیک نیز به عنوان پشتوانه آموزشگاه بوده که با خیالی راحت می توانید در دوره های برگزار شده خط و قلم شرکت نمائید .

از مزیت های دوره های مجازی می‌توان به مواردی اشاره کرد که تعداد اندکی از آن را در زیر به اختصار شرح می دهیم .

  1. برای افرادی که شرایط حضور در کلاس را ندارند مثمر ثمر خواهد بود
  2. عزیزانی که بعلت موقعیت شغلی و مشغله های کاری زمان کافی برای حضور در کلاس را نداشته کمک خواهد کرد که با صرف زمانی اندک خطی مطلوب را در حوزه کاری خود به نمایش بگذارند .
  3. دانشجویان و دانش آموزان علاقه مند به دلیل ضیق وقت و اهم قرار دادن درس می‌توانند از این دوره های مجازی بهترین بهره وری راداشته باشند .
  4. صاحبان شغل های خاص به دلیل جایگاه اجتماعی ، علاقه ای به شرکت در کلاسهای حضوری ندارند و مایل نیستند کسی از این موضوع مطلع شود .
  5. پدر و مادران عزیزی که نگران دست خط فرزندان خود می باشند و به دنبال فرصتی هستند تا با بهترین شرایط ، تغییر اساسی در دست خط ایشان شکل بگیرد .

سایر مزایای آموزش مجازی را از این لینک مشاهده نمائید .

 

سامانه ای اختصاصی ( khatoghalam.ir ) که برای آموزش مجازی خط برای شما عزیزان طراحی شده کمک شایانی است تا از ابتدا تا انتهای دوره بتوانید مدیریت کاملی بر آموزشها و پیشرفت خود داشته باشید . بدین صورت که هر هنرجو از طریق پنل شخصی کلیه دروس را طبق برنامه هفتگی دریافت و پس از انجام تمرینات لازم از همان طریق ارسال نموده و بعدا از رفع اشکال مجددا صورت ویدیویی دریافت خواهد کرد . ( محیط سامانه به صورت چت بین استاد و شاگرد می باشد )

بطور قطع یکی از مزایای آموزش مجازی وجود تمام ویدیو های آموزشی است که برای هنرجو ارسال میگردد و نکات مورد نیاز در آن وجود دارد که در مواقع لزوم به راحتی به آنها دسترسی خواهد داشت.
از همین جا به تمامی عزیزان خوش آمد میگوییم و امیدواریم تا بتوانیم به سطح بسیار مطلوبی از هنر زیبای خط تحریری در این وبگاه برسیم...
لینکهای زیر هم که در ارتباط با آموزشها می باشد مشاهده نموده و با ورود به سامانه آموزشی ثبت نام نموده تا در نوبت آموزش قرار گیرید .

 

 


نکات مهم :

  • لطفا دقت فرمائید اگر اراده و پشتکار کافی برای یادگیری خط تحریری ندارید و نمی توانید با صبوری این دوره ها را بگذرانید لطفا از شرکت بی مورد در آموزشگاه مجازی خودداری نموده و فرصت را به سایرین بدهید .
  • به دلیل خیل علاقمندان و هنر جویان برای شرکت در دوره های مجازی احتمال می رود زمان رسیدن نوبت آموزش شما کمی بیشتر از حد متعارف یاشد که تمام سعی ما در کمترین زمان ممکن است .

 

 

 

ثبت نام در آموزشگاه مجازی خوشنویسی با خودکار 

 

 

سپاس از شکیبایی شما عزیزان...

 

 

رتبه بندی این وبلاگ:
کلاسهای حضوری خط تحریری با شیوه خط و قلم
شماره های حساب
 

نظرات 4

مهمان - شيراني روی چهارشنبه, 13 خرداد 1394 11:00

سلام.من ديپلم دارم اماخطم افتضاست لطفا كمكم كنيديه كم خطم بهترشود :(

سلام.من ديپلم دارم اماخطم افتضاست لطفا كمكم كنيديه كم خطم بهترشود :(
مدیریت سایت روی جمعه, 15 خرداد 1394 12:05

سلام دوست عزیز
هم در کلاسهای مجازی می تونید شرکت کنید هم از آموزشهای رایگان که در سایت قرار داده می شود

سلام دوست عزیز هم در کلاسهای مجازی می تونید شرکت کنید هم از آموزشهای رایگان که در سایت قرار داده می شود
haniye روی دوشنبه, 19 مرداد 1394 05:53

این سایت عالی است

این سایت عالی است
مهرزاد روی شنبه, 08 آبان 1395 09:05

سلام من تازه عضو سایت شدم باید چه کار کنم.

سلام من تازه عضو سایت شدم باید چه کار کنم.
هم اکنون ثبت نام شده? از اینجا وارد شوید
مهمان
پنج شنبه, 07 ارديبهشت 1396
اگر شما می خواهید که ثبت نام کنید فیلد نام و نام کاربری را پر کنید.

            

 

درباره ما

با اسکن بار کد زیر به جمع دهها هزار هوادار خط و قلم در کانال تلگرام بپیوندید و از آموزشهای رایگان و آثار خوشنویسی با خودکار استفاده نمائید .