اولین آموزشگاه مجازی خط تحریری

از مهمترین ابعاد شخصیتی هر فرد داشتن خطی زیبا و امضایی منحصر به فرد می باشد که به عنوان یک شاخص مهم , تاثیرات بسیار مثبتی از نظر جایگاه و شخصیت برای افراد به دنبال خواهد داشت و برکسی نیز پوشیده نیست . دغدغه دست خط و امضایی خوب و زیبا برای خیلی ها دغدغه کمی نیست  که همواره به دنبال راهی برای بهبود آن هستند . خط و قلم با سابقه چندین ساله خود با فراهم نمودن تمامی زمینه های لازم برای برطرف نمودن این دغدغه ها در زمینه آموزش خوشنویسی تحریری ( آموزش مجازی خط خودکاری , کلاسهای حضوری و آموزشهای رایگان ) و همچنین طراحی امضا ,  همراه شما خواهد بود .

***‌‌‌  از شما بازدید کننده محترم دعوت میکنیم تا با عضو شدن در  "  کانال تلگرام خط و قلم khatoghalam@  "  آموزشهای متفاوت ما در حوزه خط و امضا را مشاهده نمائید . ***

 

افتتاحیه آموزش مجازی وانعکاس در رسانه ها

افتتاحیه آموزش مجازی وانعکاس در رسانه ها

با افتتاح رسمی آموزشگاه خوشنویسی خط و قلم و آموزش مجازی خوشنویسی با خودکار , به عنوان اتفاق بسیار مثبت در این زمینه در روزنامه ولایت قزوین منعکس گردید که متن خبر به شرح ذی می باشد .

 

آموزش مجازی همزمان با همگانی شدن اینترنت در سرتاسر دنیا شکل گرفت و هر روز هم در حال گسترش است . این نوع آموزش و تدریس ، فراتر از قید زمان و مکان است و فرد در هر زمان و هر مکانی در سرتاسر دنیا می تواند از این نوع آموزش ها استفاده کند . البته در آموزش مجازی هم همان مطالبی تدریس می شود که در یک کلاس حضوری آموزش داده می شود و با این تفاوت که می تواند تاثیرات بیشتری داشته باشد .

 

 

با توجه به این رویکرد , لطفعلی خانی , مدیر و موسس آموزشگاه خوشنویسی " خط و قلم " برای اولین بار , آموزش مجازی خوشنویسی ( خط تحریری ) را ابداع نموده است .

مدیر آموزشگاه در مورد نحوه شکل گیری این آموزشگاه گفت : قزوین با قدمت بالای خود در خوشنویسی و دارا بودن امتیاز پاییتخت خوشنویسی , بهترین فضا برای انجام این کار خواهد بود و با کمک و حمایت مسولین محترم در این حوزه می توان شاهد رشد و شکوفایی هر چه بهتر این نوع آموزش برای هر نوع قشری از افراد در سرتاسر کشور و همچنین خارج از کشور باشیم تا نقش پررنگ قزوین در این حیطه هم به تمام دنیا معرفی شود .

در مراسم افتتاحیه این آموزشگاه , ذلیخایی مدیر محترم اداره ارشاد شهرستان البرز , بابایی مدیر محترم اداره ارشاد شهر محمدیه قزوین , آقایان احمد پیله چی , دیهیم , بابااولادی از اساتید محترم خوشنویسی قزوین و همچنین اعضای محترم شورای اسلامی شهر محمدیه حضور داشتند و مطالبی در مورد جایگاه خوشنویسی بیان کردند .

 

روزنامه ولایت و انعکاس آموزش مجازی خوشنویسی

 

رتبه بندی این وبلاگ:
بمناسبت روز پدر و روز مرد
آموزش های رایگان خوشنویسی با خودکار

Related Posts

 

نظرات

هیچ نظری هنوز
هم اکنون ثبت نام شده? از اینجا وارد شوید
مهمان
شنبه, 10 اسفند 1398
اگر شما می خواهید که ثبت نام کنید فیلد نام و نام کاربری را پر کنید.

            

 

درباره ما

با اسکن بار کد زیر به جمع دهها هزار هوادار خط و قلم در کانال تلگرام بپیوندید و از آموزشهای رایگان و آثار خوشنویسی با خودکار استفاده نمائید .