اولین آموزشگاه مجازی خط تحریری

از مهمترین ابعاد شخصیتی هر فرد داشتن خطی زیبا و امضایی منحصر به فرد می باشد که به عنوان یک شاخص مهم , تاثیرات بسیار مثبتی از نظر جایگاه و شخصیت برای افراد به دنبال خواهد داشت و برکسی نیز پوشیده نیست . دغدغه دست خط و امضایی خوب و زیبا برای خیلی ها دغدغه کمی نیست  که همواره به دنبال راهی برای بهبود آن هستند . خط و قلم با سابقه چندین ساله خود با فراهم نمودن تمامی زمینه های لازم برای برطرف نمودن این دغدغه ها در زمینه آموزش خوشنویسی تحریری ( آموزش مجازی خط خودکاری , کلاسهای حضوری و آموزشهای رایگان ) و همچنین طراحی امضا ,  همراه شما خواهد بود .

***‌‌‌  از شما بازدید کننده محترم دعوت میکنیم تا با عضو شدن در  "  کانال تلگرام خط و قلم khatoghalam@  "  آموزشهای متفاوت ما در حوزه خط و امضا را مشاهده نمائید . ***

 

طراحی لوگو | نماد تجاری شرکت و موسسات

طراحی لوگو | نماد تجاری شرکت و موسسات

   لوگو نماد تجاری  و تعریف کننده هر برند و فعالیت است، در نتیجه طرح آن اهمیت زیادی خواهد داشت. اگر یک لوگو مناسب با زمینه کاری و خوب طراحی شود، تعریف کننده قدرتمند و با ارزشی برای نام تجاری یا برند خواهد بود. به همین دلیل مدلسازی یا طراحی یک لوگوی اثربخش برای یک نام تجاری نسبت به سایر نمونه های گرافیکی، نیاز به ابتکار و نوآوری بیشتری دارد.
لوگو یا نشان تجاری بیان کننده سمبلیک یک عبارت و یا القاگر یک مفهوم است. آرم همانند امضا که نشانه ای برای افراد هستند نشان دهنده برند و یا سازمان مالک آرم است.لوگو ها در هر جایی که حضور آن سازمان یا شخص یا رویداد صاحب آرم در آن وجود دارد ثبت می گردد که نشاندهنده رد برجای مانده از او، در آنجا است.

 

 

طراحی لوگو  در سه سبک وجود دارد:

  • نوشتاری (لوگو تایپ یا مونوگرام)
  • تصویری و علامت اختصاری (پیکتوگرام و آرم)
  • نوشتاری – تصویری

    با توجه به عواملی نظیر منحصر به فرد بودن اسم،گسترش کار،نوع شغل یا خدمات و... یکی از مدل های طراحی لوگو انتخاب می شود.

یک نماد موفق به سرعت بر مخاطب اثر می گذارد و نگاه را به شدت به خود می گشاند .نشانه باید بدون هیچ سخن یا کلامی سریع قابل شناسایی باشد و چنان روان و عاری از تکلف باشد که آن را از دیگر نشانه ها متمایز سازد. لوگوی خوب باید آن چنان قوی و مورد اعتماد باشد که تا مدت زمان طولانی همچنان معتبربوده و قابل استفاده باشد. برای طراحی هر نوع حرف در لوگو راه های مختلفی وجود دارد اما مهم ترین خصوصیت یک نشانه یا یک نماد زیبا، بی پیرایه بودن  یا اختصار نمودن آن است.

بدین سبب ملاحظه می شود آرم در عین سادگی دارای ویژگی ها و خصوصیات فراوانی است که باید به طور ظریف و دقیق تمامی این معناهادر شکل یک تصویر به وجود آید. به همین جهت است برخی اعتقاد دارندکه  آرم یکی از دشوار ترین موضوعات طراحی گرافیک است.

در حقیقت یک لوگو، مظهری بوده که مشخصات و علائم شرکت را واضح و آشکار می سازد. لوگو تایپ، نام موسسه می باشد،هنگامی که یک لوگو تایپ در صفحه سربرگ ثبت می گردد به عنوان بخشی از ماهیت شرکت یا موسسه پذیرفته می شود. لوگو وسیله با ارزشی جهت شناسایی سریع تر شرکت به محسوب می شود.

در مجموع یک لوگوی مطلوب از یک سو باید پیام خود را بیان نماید و از سوی دیگر احساس مخاطب را نسبت به شرکت برانگیخته و هویدا سازد. امکان دارد همین لوگو تمامی کارکردها و نتیجه کار مورد نظر شرکت را شرح ندهد...

 

نشانه های ترکیبی و تلفیقی : این گونه از نشانه ها ، آرم ها یا لوگوها از به هم پیوستن نشانه های نوشتاری و نشانه های تصویری به وجود می آیند که به خاطر قدرت بالای برقراری ارتباط با مخاطبین می توان این نوع از نشانه ها را در ردیف پر مخاطب ترین نوع نشانه ها ، آرم ها یالوگوها قرار داد.

 

 نمونه های طراحی لوگو 

 

تعرفه طراحی آرم و لوگو

 

نوع طراحی

بازه تغییرات قیمت (تومان)

زمان طراحی

لوگو با استفاده از المان های تصویری یا انتزاعی

200  هزار

7روز

لوگو تایپ با استفاده از حروف و تایپو گرافی

300  هزار

7 روز

لوگو تایپ به صورت ترکیبی(المانهای تصویری و تایپوگرافی)

350  هزار

10 روز

پی نوشتدر مورد لوگوهاي چند زبانه ، براي هر زبان ، 50% مبلغ لوگو ، اضافه مي شود .

 

 درخواست خود را برای طراحی لوگو از قسمت تماس با ما ارسال نمائید تا در اولین فرصت با شما تماس حاصل شود

 

رتبه بندی این وبلاگ:
آموزش های رایگان خوشنویسی با خودکار | درس اول
نمونه طراحی لوگو | آرم شرکت ها و موسسات

Related Posts

 

نظرات

هیچ نظری هنوز
هم اکنون ثبت نام شده? از اینجا وارد شوید
مهمان
پنج شنبه, 21 فروردين 1399
اگر شما می خواهید که ثبت نام کنید فیلد نام و نام کاربری را پر کنید.

            

 

درباره ما

با اسکن بار کد زیر به جمع دهها هزار هوادار خط و قلم در کانال تلگرام بپیوندید و از آموزشهای رایگان و آثار خوشنویسی با خودکار استفاده نمائید .