اولین آموزشگاه مجازی خط تحریری

از مهمترین ابعاد شخصیتی هر فرد داشتن خطی زیبا و امضایی منحصر به فرد می باشد که به عنوان یک شاخص مهم , تاثیرات بسیار مثبتی از نظر جایگاه و شخصیت برای افراد به دنبال خواهد داشت و برکسی نیز پوشیده نیست . دغدغه دست خط و امضایی خوب و زیبا برای خیلی ها دغدغه کمی نیست  که همواره به دنبال راهی برای بهبود آن هستند . خط و قلم با سابقه چندین ساله خود با فراهم نمودن تمامی زمینه های لازم برای برطرف نمودن این دغدغه ها در زمینه آموزش خوشنویسی تحریری ( آموزش مجازی خط خودکاری , کلاسهای حضوری و آموزشهای رایگان ) و همچنین طراحی امضا ,  همراه شما خواهد بود .

***‌‌‌  از شما بازدید کننده محترم دعوت میکنیم تا با عضو شدن در  "  کانال تلگرام خط و قلم khatoghalam@  "  آموزشهای متفاوت ما در حوزه خط و امضا را مشاهده نمائید . ***

 

آموزش های رایگان خوشنویسی با خودکار ( درس دوازدهم حرف " ع " )

درس دوازدهم حرف" ع " و ترکیبات آن

با آخرین درس از مجموعه دروس آموزش خط تحریری که آشنایی با حروف است، حرف " ع " می باشد که در ادامه توضیح خواهیم داد.

حرف " ع " به صورت جدا :

همانطور که در فیلم آموزش خط خودکاری مشخص است حرف " ع " به صورت جدا ، از دو قسمت تشکیل شده است. قسمت اول به شکل عدد شش نوشته می شود و قسمت دوم دقیقا به شکل قسمت دوم حرف "ح" و "ج" می باشد

 و همان توضیحاتی را دارد که درآن ها گفته شده است و تمام نکات مربوط به آن ها باید رعایت شود. قسمت دوم حرف " ع " باید دونقطه پایین تر از خط کرسی قرار بگیرد . نحوه نوشتن قسمت اول و دوم حرف " ع " ، در فیلم آموزش خط تحریری بیان شده وبرای بهتر دیده شدن به صورت کاملا بزرگ نوشته شده است.

حرف " ع " به صورت متصل دراول کلمات :

حرف " ع " در حالت اتصال در اول کلمات فقط دو حالت دارد که با چند مثال در فیلم آموزش خط خودکاری کاملا مشخص می شود. در حالت اول به حروفی از قبیل "الف"،"د"، "ک" و "ل" می تواند اتصال پیدا کند که نحوه نوشتن آن در فیلم آموزش خط بیان شده است. در حالت دوم هم در سایر موارد که اول قرار می گیرد استفاده می شود.

حرف " ع " به صورت اتصال در وسط کلمات :

حرف "ع " در حالت اتصال در وسط کلمه به یک شکل نوشته می شود که در چهار مرحله انجام می شود که تمام حرکات با بزرگنمایی در فیلم آموزشی خط خودکاری مشخص می باشد.

نکته ای که وجود دارد در نوشتن مرحله ی چهارم اتصال حرف " ع " است ، اگر اتصال حرف " ع " در وسط کلمات یا آخر کلمات قرار بگیرد ، حرکت آن فرق می کند. اگر بخواهد در انتها قرار بگیرد قسمت دوم حرف "ع " همان ساختاری را خواهد داشت که در حرف " ع " به صورت جدا نوشته می شود. اگر به مثال های نوشته شده در فیلم آموزش خط تحریری، زمانی که حرف " ع " در وسط کلمات و آخر کلمات آورده شده دقت کنید به روشنی مطالب بیان شده را نشان می دهد. 

برای دریافت فیلم با کیفیت بالاتر و همچنین سرمشقهای اختصاصی خط و قلم می توانید بسته آموزشی فوق را از لینک زیر خریداری نمایید . 

رتبه بندی این وبلاگ:
آموزش خوشنویسی با خودکار (نحوه نوشتن نقطه و اعداد ...
آموزش های رایگان خوشنویسی با خودکار ( درس یازدهم ح...
 

نظرات 4

مهمان - امین حق نیا روی دوشنبه, 23 فروردين 1395 06:10

با سلام و احترام
من به تازگی با این سایت آشنا شدم
یک سوال دارم : آیا دروس خوشنویسی با خودکار بصورت یک پکیج و بر روی سی دی وجود دارد؟ لطفا راهنمایی فرمایید

با سلام و احترام من به تازگی با این سایت آشنا شدم یک سوال دارم : آیا دروس خوشنویسی با خودکار بصورت یک پکیج و بر روی سی دی وجود دارد؟ لطفا راهنمایی فرمایید
مدیریت سایت روی دوشنبه, 23 فروردين 1395 13:04

سلام دوست عزیز
بله به صورت یک بسته آموزشی با کیفیت بالا تهیه شده که می توانید از این لینک اقدام نمائید .
http://khatoghalam.com/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AE%D8%B7-%D8%AA%D8%AD%D8%B1%DB%8C%D8%B1%DB%8C/%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AE%D8%B7-%D8%AA%D8%AD%D8%B1%DB%8C%D8%B1%DB%8C

سلام دوست عزیز بله به صورت یک بسته آموزشی با کیفیت بالا تهیه شده که می توانید از این لینک اقدام نمائید . http://khatoghalam.com/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AE%D8%B7-%D8%AA%D8%AD%D8%B1%DB%8C%D8%B1%DB%8C/%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AE%D8%B7-%D8%AA%D8%AD%D8%B1%DB%8C%D8%B1%DB%8C
لیلی روی یکشنبه, 19 ارديبهشت 1395 23:42

با سلام میخواستم بدونم اگر پکیج آموزش خط را تهیه کنم مثل آموزش مجازی میتونم خط رو یاد بگیرم منظورم اینه که همون آموزشهایی که توی کلاس مجازی داده میشه توی پکیج هم هست؟

با سلام میخواستم بدونم اگر پکیج آموزش خط را تهیه کنم مثل آموزش مجازی میتونم خط رو یاد بگیرم منظورم اینه که همون آموزشهایی که توی کلاس مجازی داده میشه توی پکیج هم هست؟
مدیریت سایت روی دوشنبه, 20 ارديبهشت 1395 12:57

سلام
در آموزش مجازی شما تمرینات رو برای مدرس ارسال می کنید و تصحیح صورت می گیره .
اما در پکیج آموزشی فقط آموزش هست و تصحیح نیست .

سلام در آموزش مجازی شما تمرینات رو برای مدرس ارسال می کنید و تصحیح صورت می گیره . اما در پکیج آموزشی فقط آموزش هست و تصحیح نیست .
هم اکنون ثبت نام شده? از اینجا وارد شوید
مهمان
شنبه, 10 اسفند 1398
اگر شما می خواهید که ثبت نام کنید فیلد نام و نام کاربری را پر کنید.

            

 

درباره ما

با اسکن بار کد زیر به جمع دهها هزار هوادار خط و قلم در کانال تلگرام بپیوندید و از آموزشهای رایگان و آثار خوشنویسی با خودکار استفاده نمائید .