اولین آموزشگاه مجازی خط تحریری

از مهمترین ابعاد شخصیتی هر فرد داشتن خطی زیبا و امضایی منحصر به فرد می باشد که به عنوان یک شاخص مهم , تاثیرات بسیار مثبتی از نظر جایگاه و شخصیت برای افراد به دنبال خواهد داشت و برکسی نیز پوشیده نیست . دغدغه دست خط و امضایی خوب و زیبا برای خیلی ها دغدغه کمی نیست  که همواره به دنبال راهی برای بهبود آن هستند . خط و قلم با سابقه چندین ساله خود با فراهم نمودن تمامی زمینه های لازم برای برطرف نمودن این دغدغه ها در زمینه آموزش خوشنویسی تحریری ( آموزش مجازی خط خودکاری , کلاسهای حضوری و آموزشهای رایگان ) و همچنین طراحی امضا ,  همراه شما خواهد بود .

***‌‌‌  از شما بازدید کننده محترم دعوت میکنیم تا با عضو شدن در  "  کانال تلگرام خط و قلم khatoghalam@  "  آموزشهای متفاوت ما در حوزه خط و امضا را مشاهده نمائید . ***

 

چگونه خوش خط شويم ؟ ( گزارش آموزش 29 خوش خطي)

​آزمون خوشنویسی با خودکار شماره 29 در فروردين ماه سال 97 برگزار شد و طبق روال همیشه متونی انتخاب شد و شرکت کنندگان مجاز به انتخاب یکی از این متون به دلخواه خود بوده و با دست خط خود در آزمون شرکت نمودند . عوامل متعددی در کسب امتیاز نقش دارد که می توان به ترکیب زیبا و نوشتن صحیح حروف و کلمات اشاره کرد .  

داشتن خط خوش یکی از لازمه های جامعه امروزی است کسی که دارای خط زیبایی است از اعتماد به نفس بیشتری برخوردار است.
نوشتن به ایجاد ارتباط کمک میکند به طوری که زبان و کلمات ابزار برقراری ارتباط هستند .انسان موجودی اجتماعی است که یکی از نیاز های اصلی او برقراری این ارتباط است که نوشتن یکی از هزاران راه ارتباطی ما با دنیای اطرافمان است.
چرا نوشتن لذت بخش است؟
چرا افرادی که دست خط زيبا دارند اعتماد به نفس بیشتری دارند؟
چرا دیگران از ما بهتر می نویسند؟
شاید نوشتن در نگاه اول کار بسیار ساده و معمولی به نظر برسد. اما بیاید دیدگاهمان را نسبت به نوشتن و دست خط خودمان تغییر دهیم.
شما قبل از نوشتن ساکن میشوید ویا می نشینید و این نشان از تمرکز شماست و قتی که بایک خودکار ساده شروع به نوشتن می کنید آنچه که درون است کم کم بیرون می اید و در قالب کلمات بیان می شود.
همیشه و در هر سنی میتوان شروع به یاد گیری کرد دست خط خوب یه هنر و یک ارزش است که شما را به مسیر پیشرفت هدایت میکندوقتی که شما خودتان از دست خط زیبای خود لذت میبرید قطعا این حس را به دیگران نیز انتقال میدهید و به مراتب از نوشته های چاپی و فاصله میگیرید.
آموزشگاه خط و قلم همیشه به تمامی افراد و در هر سنی و در هر موقعیت اجتماعی کمک کرده تا به والاترین مراتب خط دست یابند و با برگزاری آزمون های دوره ای و ماهانه نحوه ی آموزش رایگانی را برای افراد پدید آورده که با دنبال کردن آن از ابتدا تا کنون و استفاده از نکاتی که در هر ازمون مطرح شده می توانند اشکالات خود را در این زمینه برطرف نمایند و از تغییر که در هنر دست خود ایجاد می کنند لذت ببرت.
برای خوش خطی فقط نیاز به کمی تمرین و پشتکار دارید که تیم خط و قلم شما را در این راه هدایت می کند و در هر گزارش آزمون با تشویق نفرات برتر به بررسی اشکالات خط بعضی دوستان و هنرآموزان می پردازد.

بر کسی پوشیده نیست که داشتن خطی زیبا و امضاي زيبا که به عنوان یک شاخصه مهم زیبایی شناختی در شخصیت فردی اجتماعی افراد تاثیر میگذارد.
در آزمون های گذشته خیلی از حروف و اتصالات توضیح داده شده با وجود این لازم میدانم که در رابطه با حرف (ه) مجددا مطالبی را یادآور شویم.

این تصاویر تعداد کمی از حروف و کلماتی هستن که در آزمون 29 استفاده شده و در آن از حروف ( ه ) استفاده شده است که در ابتدا .انتها و در وسط قرار دارد که بسته به حروف ما قبل و مابعد خود تغییر شکل داده است.
و در پایان تعدادی از فیلم های گیف مخصوص خط و قلم که برای آموزش حالات مختلف حرف ه قرارداده شده است،لطفا با دقت به نحوی نگارش آنها نگاه کنید.

تصحيح دست خط شرکت کنندگان آزمون

​نويسنده و تصحيح : سعيد رفيعي لياولي

 

رتبه بندی این وبلاگ:
مسئولیت هایی که پای هر امضا وجود دارد
کتاب سرمشق خوشنويسي با خودکار (مناسب تمامي سنين )

Related Posts

 

نظرات 4

علی روی شنبه, 08 ارديبهشت 1397 16:18

سلام استاد:مجموع امتیاز به 700رسیده جهت دریافت جایزه چکارکنم

سلام استاد:مجموع امتیاز به 700رسیده جهت دریافت جایزه چکارکنم
مدیریت سایت روی سه شنبه, 18 ارديبهشت 1397 13:16

سلام
از طريق تلگزام و يا ايميل khatoghalam@gmail.com پيام بدبد

سلام از طريق تلگزام و يا ايميل khatoghalam@gmail.com پيام بدبد
مهمان - Fatemeh روی پنج شنبه, 24 آبان 1397 10:51

همچیز عالی و بدونه نقصه و بطور خیلی راحت میشه دانلود کرد.

همچیز عالی و بدونه نقصه و بطور خیلی راحت میشه دانلود کرد.;)
مدیریت سایت روی یکشنبه, 27 آبان 1397 15:23

سپاس

هم اکنون ثبت نام شده? از اینجا وارد شوید
مهمان
سه شنبه, 19 آذر 1398
اگر شما می خواهید که ثبت نام کنید فیلد نام و نام کاربری را پر کنید.

            

 

درباره ما

با اسکن بار کد زیر به جمع دهها هزار هوادار خط و قلم در کانال تلگرام بپیوندید و از آموزشهای رایگان و آثار خوشنویسی با خودکار استفاده نمائید .