اولین آموزشگاه مجازی خط تحریری

از مهمترین ابعاد شخصیتی هر فرد داشتن خطی زیبا و امضایی منحصر به فرد می باشد که به عنوان یک شاخص مهم , تاثیرات بسیار مثبتی از نظر جایگاه و شخصیت برای افراد به دنبال خواهد داشت و برکسی نیز پوشیده نیست . دغدغه دست خط و امضایی خوب و زیبا برای خیلی ها دغدغه کمی نیست  که همواره به دنبال راهی برای بهبود آن هستند . خط و قلم با سابقه چندین ساله خود با فراهم نمودن تمامی زمینه های لازم برای برطرف نمودن این دغدغه ها در زمینه آموزش خوشنویسی تحریری ( آموزش مجازی خط خودکاری , کلاسهای حضوری و آموزشهای رایگان ) و همچنین طراحی امضا ,  همراه شما خواهد بود .

***‌‌‌  از شما بازدید کننده محترم دعوت میکنیم تا با عضو شدن در  "  کانال تلگرام خط و قلم khatoghalam@  "  آموزشهای متفاوت ما در حوزه خط و امضا را مشاهده نمائید . ***

 

آموزش خط و امضا (نظرات شما نسبت به عملکرد ما)

مسلما تا کنون همه شما همراهان صمیمی و همیشگی خط و قلم دریافته اید که هدف اصلی این مجموعه توسعه و ترویج خط زیبای فارسی ست. امانتی که از هروی ها و میرعمادها و ... به دست ما سپرده شده است. 

 کادر خط و قلم تمام همت و تلاش خود را به کار گرفته تا ضمن ادای دین به این میراثِ بازمانده از پیشینیان؛ رضایت کاربرانش را نیز جلب کند .

همانطور که می دانید در ابتدا با سایت خط و قلم در خدمت شما عزیزان بودیم و ویدیو های آموزش خط در سایت بارگذاری می شد ، که بسیاری از شما علاقمندان از این طریق آموزش ها موفق شديد تغييرات بسيار خوبي در دست خط خود ايجاد نمائيد که با ارسال پیشرفت های حاصل شده در دست خط شما، خوشحال و خرسند می شدیم.

برای دسترسی آسان تر کاربران به آموزش ها؛ در صدد برآمديم تا یک کانال تلگرام خوشنويسي ایجاد نمایيم تا ویدیو ها را در آن بارگذاری شود. به این وسیله مخاطبان می توانستند به راحتی ویدیو ها را در گوشی تلفن همراه خود تماشا و در هر زمان که اراده کنن تمرینات را اجرا نمایند. کمی بعد برای تکمیل آموزش ها گیف های تمرینی شامل نکات طلایی و کلمات سخت تدوین شد که با حجم خیلی کم در کانال بارگذاری می شدند. نمونه هاي مختلف امضا و همچنين مقالات مفيد در حوزه خط و امضا که آگاهي لازم را به همراه داشت نيز در سايت و کانال منتشر شد . به کانال خط و قلم توانست محبوبيت خوبي براي علاقمندان به اين حوزه پيدا کند و انگيزه هاي بسيار قوي تري را براي تيم خط و قلم ايجاد نمايد تا با آموزشها و مطالب مفيدتري گامهاي بعدي را برداريم . .

با دیدن نقطه نظرات و پیشرفت های شما عزیزان حتی کسانی که در آموزشگاه ثبت نام نکرده اند و فقط از طریق آموزشهای رایگانی که در سایت و کانال قرار داده ایم تمرین کرده و دست خط بهتری پیدا کرده اند. این مجموعه تصمیم به برگزاری آزمون خوشنویسی نمود که برای عموم کاربران چه آنان که ثبت نام کرده اند و چه آنها که ثبت نام نکرده اند. لازم به ذکر است که این خط ها مستقیما توسط مديريت مجموعه ، آقای لطفعلی خانی رویت و امتیاز داده می شد. تصحيح دست خط افراد شرکت کننده در آزمونها و انتشار آن در کانال نيز باعث يادگيري هر چه بيشتر علاقمندان مي شد . و این آزمون ها نیز در ایجاد انگیزه و پیشرفت شما عزیزان بسیار موثر بوده است .

با چاپ اولين کتاب آموزش خوشنويسي با عنوان "سرمشق خوشنويسي با خودکار"  و عرضه آن در نمايشگاه کتاب ، فرصت ديگري براي علاقمندان ايجاد شد تا در کنار آموزشهايي که از قبل از طريق خط و قلم گذرانده اند با تهيه اين کتاب خوشنويسي لذت يادگيري خود را چند برابر کنند . کتابي که در آن به ساده ترين شکل ممکن آموزشهاي لازم و کاربردي ارائه شده است .

در کنار انتشار آموزشهاي خط و امضا در سايت و کانال ، صفحه هايي در اينستاگرام و ساير شبکه هاي اجتماعي نيز ايجاد شد تا ساير افراد هم دسترسي مناسبي به اين مطالب آموزشي داشته باشند که در پايان صفحه لينک صفحات در اختيارتان قرار داده خواهد شد.

​در ادامه تعدادي از نظرات شما عزيزان را در خصوص فعاليتهاي مختلفي که داشته ايم منتشر ميکنيم و از همه عزيزاني که لطف زيادي نيز به تيم خط و قلم داشته اند صميمانه تشکر ميکنيم .

اگر نظر و يا پيشنهادي هم داشتيد از صميم قلب خوشحال خواهيم شد که با در ميان بگذاريد .


نظرات شما
آدرس ما در شبکه هاي اجتماعي :

کانال تلگرام

صفحه ايستاگرام

آپارت

يوتيوب

 

رتبه بندی این وبلاگ:
آموزش کشيده ها در خوشنويسي و زيبا نويسي
چگونه دست خط زيبايي داشته باشيم (گزارش آزمون 30 خو...

Related Posts

 

نظرات

هیچ نظری هنوز
هم اکنون ثبت نام شده? از اینجا وارد شوید
مهمان
شنبه, 05 بهمن 1398
اگر شما می خواهید که ثبت نام کنید فیلد نام و نام کاربری را پر کنید.

            

 

درباره ما

با اسکن بار کد زیر به جمع دهها هزار هوادار خط و قلم در کانال تلگرام بپیوندید و از آموزشهای رایگان و آثار خوشنویسی با خودکار استفاده نمائید .