اولین آموزشگاه مجازی خط تحریری

از مهمترین ابعاد شخصیتی هر فرد داشتن خطی زیبا و امضایی منحصر به فرد می باشد که به عنوان یک شاخص مهم , تاثیرات بسیار مثبتی از نظر جایگاه و شخصیت برای افراد به دنبال خواهد داشت و برکسی نیز پوشیده نیست . دغدغه دست خط و امضایی خوب و زیبا برای خیلی ها دغدغه کمی نیست  که همواره به دنبال راهی برای بهبود آن هستند . خط و قلم با سابقه چندین ساله خود با فراهم نمودن تمامی زمینه های لازم برای برطرف نمودن این دغدغه ها در زمینه آموزش خوشنویسی تحریری ( آموزش مجازی خط خودکاری , کلاسهای حضوری و آموزشهای رایگان ) و همچنین طراحی امضا ,  همراه شما خواهد بود .

***‌‌‌  از شما بازدید کننده محترم دعوت میکنیم تا با عضو شدن در  "  کانال تلگرام خط و قلم khatoghalam@  "  آموزشهای متفاوت ما در حوزه خط و امضا را مشاهده نمائید . ***

 

آموزش مجازي خط خودکاري ( آموزشگاه خط و قلم)

​با گسترش فضاي مجازي و دسترسي هر چه بهتر علاقمندان در حوزه خوشنويسي به منابع خوب آموزشي و همچنين آگاه شدن نسبت به داشتن دست خط زيبا در مسير زندگي و پيشرفت ، دغدغه بهترين راه و آسانترين راه يادگيري اين مهارت در ذهن علاقمندان وجود دارد .

آموزشهاي مجازي در علوم مختلف به دليل تفاوتهايي که با خوشنويسي دارد شايد براي همگان قابل درک باشد ولي يادگيري خوشنويسي به صورت مجازي ، هنوز در باور برخي افراد نمي گنجد . البته آموزشگاه خط و قلم که به عنوان اولين آموزشگاه مجازي در دهه 80 کار خود را شروع نموده اين باور را براي علاقمندان بوجود آورده است .

سوالات زيادي که ممکن است سوال ذهن شما هم باشد ...

آموزش مجازی در خوشنويسي چگونه است؟

چگونه ممکنه بدون حضور در کلاس خط من بهتر بشه؟

اشکالات من چطور برطرف میشه؟

چطور سوالاتم رو بپرسم؟


تقریباً روزی نیست که با آموزشگاه تماس گرفته نشود و در مورد دوره های مجازی سوال نکنند. پرسش ها بیشتر پیرامون سوالات بالاست و نشان ميدهد که علاقه‌مندان به ساز و کار آموزش مجازی و تفاوت‌های آن در آموزشگاه خط و قلم آشنا نیستند. امروزه با گستردگی مشکلات و دغدغه‌های روزمره امکان پیگیری علایقمان بسیار سخت شده است و نیاز به صرف زمان فراوان دارد. ترافیک ، دوری راه ، نبود وقت و تداخل امور،هزینه‌ها و هزاران مشکل دیگر باعث دور شدن ما از خواسته هايمان شده است. اما با تمام این مشکلات پیشرفت تکنولوژی فرصت هایی را برای ما فراهم ساخته که با استفاده از آن ها می توانیم در کنار رسیدگی به مسئولیت‌های روزمره زندگی علایقمان را نیز پیگیری کنیم. آموزشگاه خط و قلم سالهاست که سعی کرده با استفاده از تکنولوژی و پیوند آن با امر آموزش این فرصت را برای تمام علاقمندان به خوش خطي فراهم کند که بدون نیاز به حضور فیزیکی در کلاس بتوان نیازهای خودشان را در مورد آموزش خط با خودکار برطرف سازند.  


نظرات برخي از شرکت کنندگان در دوره هاي مجازي خط و قلم

زينب السادات بهشتي از شرکت کنندگان دوره هاي مجازي خط و قلم مي گويد :
با سلام کلاس های مجازی خط و قلم بسیار دقیق و کامل هستند و انقدر جزئیات کامل و دقیق توی ویدئو ها توضیح داده میشه که من خودم تو این مدت که در کلاس ها شرکت کردم بعد از دیدن ویدئو ها برام سوالی پیش نمیومد که از استاد بپرسم ویدئو ها خیلی کامل هستند و مزیتی که نسبت به کلاس های حضوری خوشنويسي داره اینه که میتونیم هرچند بار که بخوایم ویدئو هارو نگاه کنیم و اشکال کار رو متوجه بشیم. همینطور تصحیح خط ها و مطالب سایت و کانال عالی هستند.
من کاملا راضی بودم از نحوه ی کلاس ها و پیشرفت چشمگیری توی 6 جلسه در خودم احساس می کنم .
از زحمات استاد خانی کمال تشکر رو دارم.


معصومه محمدی از شرکت کنندگان دوره هاي مجازي خط و قلم مي گويد :
ازخیلی سالهاپیش(دوران ابتدایی)همیشه توذهنم بودکه درکنارتمام آرزوهام ازخوشنویسی به راحتی نگذرم وهمیشه دیدن متنها،دستنوشته ها،کلیپ ها و حتی تبلیغات آموزش خوشنویسی در فضای مجازی ،یادآور آرزوی دوران مدرسه ام میشد و هرباربه دلایلی مثلا دوران مدرسه ودانشگاه بهونه میشد یافصل سرما(زمستون وبرف) وفصل گرما به خاطرسخت شدن رفت وآمدبرای کلاسها،دلیلی میشدکه فعلادست نگه دارم تاجای بهترپیداکنم...یااینکه نگران این بودم که اگه جایی ثبت نام کنم باکلاسای درسیم تداخل پیداکنه یا مسافرت ومهمونی و... باعث عقب افتادن ازکلاس واز دست دادن آموزشهاباشه و این ویژگی موسسه خط وقلم و دوست داشتم که هم آموزش حضوری وهم مجازی و حتی شعبه قزوین وتهران داشت وبرای افرادی که علاقه مندبه یادگیری اند جای هیچ بهونه ونگرانی نگذاشته وشرایطی مشابه آموزش حضوری داره باهمون کیفیت وکارایی(خودم تجربش کردم که میگم)

عاطفه دوسته  از شرکت کنندگان دوره هاي مجازي خط و قلم مي گويد :
به نام خالق زیبایی ها
با سلام و وقت بخیر
بنده یکی از هنرجوهای مجازی خط و قلم از شهر اهواز می باشم که از تابستان ۹۶ با این کانال خوشنويسي بسیار عالی و مفید آشنا شدم.طی این مدت توانستم با آموزش های مجازی که از جناب استاد خانی می گرفتم ,پیشرفت های وافری داشته باشم به طوری که باعث تعجب و تحسین اطرافیانم بود.
آموزش های این کانال بسیار عالیست.همچنین از تصحیح کردن تمرین هایی که برای استاد ارسال می کردم که اینقدر با حوصله و دقت زیاد وقت می گذاشتند و تمام نکاتی که لازم بود را آموزش می دادند بسیار راضی هستم و جا دارد که از زحمات استاد گرانقدر جناب آقای خانی کمال تشکر و قدر دانی داشته باشم.
هنر خوشنویسی واقعا هنر جذاب و شیرینی است و در عین حال نوعی احساس آرامش به شخص می دهد.
باز هم از تمام کسانی که در این راه زحمت فراوان می کشند بسیار ممنون و سپاسگزارم.زنده و پاینده و موفق باشید.

نسترن هدایتی از شرکت کنندگان دوره هاي مجازي خط و قلم مي گويد :
سلام و خسته نباشید من به تازگی با این آموزشگاه آشنا شدم و در مدت کوتاه خطم تغییر زیادی کرده همچنین با تصحیح های استاد بهتر متوجه غلط های خطیم شدم .

آموزشگاه خط و قلم موثر ترین آموزش مجازی هست به امید درخشش بیشتر اموزشگاه خط و قلم 🙏


رضا زعیم دار از شرکت کنندگان دوره هاي مجازي خط و قلم مي گويد  :
سلام خسته نباشید من تازه عضو این مجموعه شدم و البته هنوزبه جای نرسیدم که اظهارنظرکنم امادراین مدت کوتاه بخوام نظرم بگم بایدعرض کنم نظم خوبی داره واستادخوب توضیح میده وباتکیه برتشویق سعی میکنه نوآموزبه جلو هدایت کنه  و کتاب خوشنويسي خیلی خوب طراحی شده چون به صورت ناخواسته وقتی قسمت دوم کتاب را داری تمرین میکني کلمات قسمت اول هم مرور ميکني و همین باعث میشه پیشرفتت چشم گیرباشه

علی اذرهمایون از شرکت کنندگان دوره هاي مجازي خط و قلم مي گويد :
با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید محترم آموزشگاه خط و قلم -بنده با توجه به شرایط کاری بٌعد مسافت قادر به شرکت در کلاس های حضوری خط نبودم و به دونبال یک متد آموزشی بودم که خوشبختانه با آموزشگاه مجازی خط و قلم آشنا شدم - الان جلسه سوم هست - کاملا راضی کننده و تاثیر گذار بوده که از این بابت از استاد محترم جناب رفيعي تشکر میکنم .

 مشاهده ساير نظرات در خصوص فعاليتهاي آموزشگاه خط و قلم
 

پيشرفت دست خط شرکت کنندگان

براي مشاهده پيشرفت دست خط افراد شرکت کننده در دوره هاي مجازي آموزشگاه خط و قلم از طريق لينک زير مشاهده نمائيد


شيوه آموزش مجازي خط و قلم

نحوه کار آموزشهاي مجازي خط و قلم که از طي سالهاي قبل توانسته به محبوبيت خوبي ميان علاقمندان به خوشنويسي برسد ممکن است براي افرادي که به تازگي با اين مجموعه آشنا شده اند ، ملموس نباشد . سعي کرديم در قالب يک فايل ويديويي شيوه کار دوره هاي مجازي را براي شما آماده نمائيم که با کليک بر روي تصوير زير فايل ويديويي آن را هم مشاهده نمائيد . 


​براي مشاهده نحوه کار آموزش مجازي به صورت ويديو بر روي تصوير بالا کليک  نمائيد


دوره هاي آموزشي و شهريه 

مدرسين دوره هاي مجازي


​آقاي لطفعلي خاني : مدير و موسس آموزشگاه

آقاي سعيد رفيعي : مدرس دوره هاي مجازي

آقاي سينا در افشاني : مدرس دوره هاي مجازي


خدمات رايگان آموزش مجازي و شرايط آن

به دليل درخواست هاي زياد علاقمندان جهت مشاهده و سطح دست خط افراد اين امکان را بوجود آورديم که بتوانيد با ثبت نام در جلسه رايگان و غير حضوري آموزشگاه ضمن بيان نقاط ضعف و قوت در دست خط شما ، به صورت ويديويي نکات مهمي به صورت مجازي و با شيوه آموزشي خط و قلم برايتان ارسال نمائيم .

مزاياي شرکت در جلسه رايگان آموزش مجازي :

  • دست خط شما توسط تيم خط و قلم مشاهده و راهنمايي هاي لازم در اين خصوص به شما داده خواهد شد 
  • با شيوه آموزش مجازي خط و قلم بهتر آشنا خواهيد شد تا جهت ادامه آموزش با آرامش بيشتري به کار ادامه دهيد
  • سطح آموزشي خود را متوجه خواهيد شد و براي شرکت در دوره ها و امتحانات و دريافت مدرک خوشنويسي با همت بيشتري اقدام خواهيد کرد 
  • براي هر يک از دوستان و بستگان خود که مشکل بدخطي دارند شرايط آموزشگاه را برايشان معرفي خواهيد نمود 


لازم است نکات زير را مد نظر قرار دهيد

  • حتما از لينک زير ثبت نام نمائيد
  • ممکن است به دليل درخواستهاي زياد جهت بررسي دست خط افراد ، کمي زمان ببرد و اگر تمايل داريد زودتر اقدام شود در دوره هاي اصلي شرکت نمائيد .
  • بعد از ثبت نام در اولين فرصت و به ترتيب ثبت نامي ها از طريق آموزشگاه با شما تماس گرفته خواهد شد .
  • مي توانيد براي فرزندان خود هم در اين دوره ها ثبت نام نمائيد تا متوجه شويد حتي از طريق دوره مجازي هم مي توان فرزندان خوش خطي داشت .


​.


 

رتبه بندی این وبلاگ:
دانلود فیلم آموزش خوشنویسی با خودکار| اجراي شبکه 1...
فیلم آموزش خط خودکاری و نکته هاي آموزشي

Related Posts

 

نظرات 20

Yalda روی جمعه, 19 مرداد 1397 19:40

سلام من مشتاقم كه در جلسه رايگان خوشنويسيه استاد شركت كنم.بسيار سپاسگزارم

سلام من مشتاقم كه در جلسه رايگان خوشنويسيه استاد شركت كنم.بسيار سپاسگزارم
مدیریت سایت روی یکشنبه, 21 مرداد 1397 13:46

سلام.خواهش میکنم

سلام.خواهش میکنم
مهمان - مهدی روی شنبه, 31 شهریور 1397 19:02

سلام.وقت بخیر
برای خوب شدن خطم تو مواقع عادی مثل جزوه نوشتن و کارهای روزمره کدوم یکی از دوره های مجازی بدردم میخوره؟مقدماتی نستعلیق؟

سلام.وقت بخیر برای خوب شدن خطم تو مواقع عادی مثل جزوه نوشتن و کارهای روزمره کدوم یکی از دوره های مجازی بدردم میخوره؟مقدماتی نستعلیق؟
مدیریت سایت روی سه شنبه, 10 مهر 1397 16:13

سلام.هر دو خط شاید کاربرد داشته باشه براتون.بعد از ثبت نام در دوره های مجازی تعیین دوره میشید

سلام.هر دو خط شاید کاربرد داشته باشه براتون.بعد از ثبت نام در دوره های مجازی تعیین دوره میشید
مهدی روی شنبه, 07 مهر 1397 15:39

سلام آقای خانی من متوجه نمیشم چطوری شرکت کنم در آزمون ها نمیشه راهنمایی کنین ببخشید

سلام آقای خانی من متوجه نمیشم چطوری شرکت کنم در آزمون ها نمیشه راهنمایی کنین ببخشید
مدیریت سایت روی سه شنبه, 10 مهر 1397 16:30

سلام. از طریق تلگرام با ایدی @khgh_support در ارتباط باشید تا راهنماییتون کنن

سلام. از طریق تلگرام با ایدی @khgh_support در ارتباط باشید تا راهنماییتون کنن
سید اسماعیل پورحاج سید علی روی چهارشنبه, 18 ارديبهشت 1398 04:04

سلام من به خاطر فیلتر شدن تلگرام دسترسی به این برنامه ندارم.میشه از طریق واتسآپ در ارتباط بود و دوره ها رو از طریق این برنامه پیگیری کرد؟

سلام من به خاطر فیلتر شدن تلگرام دسترسی به این برنامه ندارم.میشه از طریق واتسآپ در ارتباط بود و دوره ها رو از طریق این برنامه پیگیری کرد؟
مدیریت سایت روی یکشنبه, 22 ارديبهشت 1398 14:21

سلام. نه متاسفانه

سلام. نه متاسفانه
fatemehjalali روی دوشنبه, 23 ارديبهشت 1398 21:13

salam va khoda ghovvat .man ham mayelam dar jalase RAYEGAN khosh nevisi sherkat konam.ba tashakor

salam va khoda ghovvat .man ham mayelam dar jalase RAYEGAN khosh nevisi sherkat konam.ba tashakor
مدیریت سایت روی شنبه, 28 ارديبهشت 1398 14:07

سلام از طریق این لینک ثبت نام کنید و منتظر پیام از طرف آموزشگاه باشید
ثبت نام دروره مجازی

سلام از طریق این لینک ثبت نام کنید و منتظر پیام از طرف آموزشگاه باشید [url=http://khatoghalam.com/index.php?option=com_rsform&view=rsform&formId=48]ثبت نام دروره مجازی[/url]
fatemehhhh روی جمعه, 17 خرداد 1398 13:43

سلام، برای دوره نستعلیق مقدماتی گفته شده که سرمشق ها بصورت کتاب هست، این کتاب ارسال میشه برامون؟

سلام، برای دوره نستعلیق مقدماتی گفته شده که سرمشق ها بصورت کتاب هست، این کتاب ارسال میشه برامون؟
مدیریت سایت روی شنبه, 18 خرداد 1398 14:50

سلام. بله

سلام. بله
مهمان - سپیده روی یکشنبه, 09 تیر 1398 09:48

سلام روزتون بخیر
ممنون از آموزش های خوبتون
سوالی که برای من پیش آمده ایجاد قسمت های نازک و ضخیم هست
مثلا در حرف الف قسمت وسط ضخامت بیشتری داره ولی متاسفانه من هرچه تلاش می کنم نمی تونم این تفاوت ضخامت رو ایجاد کنم
ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام روزتون بخیر ممنون از آموزش های خوبتون سوالی که برای من پیش آمده ایجاد قسمت های نازک و ضخیم هست مثلا در حرف الف قسمت وسط ضخامت بیشتری داره ولی متاسفانه من هرچه تلاش می کنم نمی تونم این تفاوت ضخامت رو ایجاد کنم ممنون میشم راهنماییم کنید
مدیریت سایت روی یکشنبه, 09 تیر 1398 13:21

سلام.ممنون
به این لینک مراجعه کنید شیوه خوشنویسی و ضخامت نویسی

سلام.ممنون به این لینک مراجعه کنید [url=http://khatoghalam.com/%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%A7%D9%85%D8%B6%D8%A7/entry/1397/157-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AE%D9%88%D8%B4%D9%86%D9%88%D9%8A%D8%B3%D9%8A-%D9%88-%D8%B6%D8%AE%D8%A7%D9%85%D8%AA-%D9%86%D9%88%D9%8A%D8%B3%D9%8A-%D8%A8%D8%A7-%D8%AE%D9%88%D8%AF%DA%A9%D8%A7%D8%B1]شیوه خوشنویسی و ضخامت نویسی[/url]
ارزو روی دوشنبه, 07 مرداد 1398 05:20

میشه بگید پکیح اموزش خط دارید یا نه؟ من هرچی سرش میکنم واقعا نمیدونم اول چ اموزشی رو تهیه کنم

میشه بگید پکیح اموزش خط دارید یا نه؟ من هرچی سرش میکنم واقعا نمیدونم اول چ اموزشی رو تهیه کنم
مدیریت سایت روی سه شنبه, 15 مرداد 1398 15:15

سلام بله داریم.
بستع آموزش خط نستعلیق تحریری و شکسته تحریری

سلام بله داریم. بستع آموزش [url=http://khatoghalam.com/%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%A7%D9%85%D8%B6%D8%A7/entry/1396/88-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AE%D9%88%D8%B4%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%AE%D9%88%D8%AF%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D9%88-%D8%B6%D8%AE%D8%A7%D9%85%D8%AA-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C-%D8%AE%D8%B7-%D8%B4%DA%A9%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D8%AA%D8%AD%D8%B1%DB%8C%D8%B1%DB%8C]خط نستعلیق تحریری و شکسته تحریری[/url]
مهمان - آرام روی جمعه, 11 مرداد 1398 20:26

سلام
من دوره فیلمهای رایگان شما را دیدم و چند سالی هست کلمه تمرین میکنم تفریحی حالا برای تعیین سطح باید از چیزهایی که یاد گرفتم استفاده کنم یا معمولی بنویسم (منظورم از معمولی بدون درنظر گرفتن قواعد نستعلیق هست)

سلام من دوره فیلمهای رایگان شما را دیدم و چند سالی هست کلمه تمرین میکنم تفریحی حالا برای تعیین سطح باید از چیزهایی که یاد گرفتم استفاده کنم یا معمولی بنویسم (منظورم از معمولی بدون درنظر گرفتن قواعد نستعلیق هست)
مدیریت سایت روی سه شنبه, 15 مرداد 1398 15:17

سلام
بله هرچیزی که یاد گرفتید استفاده کنید

سلام بله هرچیزی که یاد گرفتید استفاده کنید
مهمان - زهرا روی دوشنبه, 21 مرداد 1398 16:21

سلام آموزش هاتون چه مدت طول میکشه و هفته ای چند جلسه هست .خیلی ممنون

سلام آموزش هاتون چه مدت طول میکشه و هفته ای چند جلسه هست .خیلی ممنون
مدیریت سایت روی شنبه, 26 مرداد 1398 12:11

سلام
برای دوره مقدماتی سه ترم پنج جلسه ای هست و هرهفته یک جلسه

سلام برای دوره مقدماتی سه ترم پنج جلسه ای هست و هرهفته یک جلسه
هم اکنون ثبت نام شده? از اینجا وارد شوید
مهمان
سه شنبه, 08 بهمن 1398
اگر شما می خواهید که ثبت نام کنید فیلد نام و نام کاربری را پر کنید.

            

 

درباره ما

با اسکن بار کد زیر به جمع دهها هزار هوادار خط و قلم در کانال تلگرام بپیوندید و از آموزشهای رایگان و آثار خوشنویسی با خودکار استفاده نمائید .