اولین آموزشگاه مجازی خط تحریری

از مهمترین ابعاد شخصیتی هر فرد داشتن خطی زیبا و امضایی منحصر به فرد می باشد که به عنوان یک شاخص مهم , تاثیرات بسیار مثبتی از نظر جایگاه و شخصیت برای افراد به دنبال خواهد داشت و برکسی نیز پوشیده نیست . دغدغه دست خط و امضایی خوب و زیبا برای خیلی ها دغدغه کمی نیست  که همواره به دنبال راهی برای بهبود آن هستند . خط و قلم با سابقه چندین ساله خود با فراهم نمودن تمامی زمینه های لازم برای برطرف نمودن این دغدغه ها در زمینه آموزش خوشنویسی تحریری ( آموزش مجازی خط خودکاری , کلاسهای حضوری و آموزشهای رایگان ) و همچنین طراحی امضا ,  همراه شما خواهد بود .

***‌‌‌  از شما بازدید کننده محترم دعوت میکنیم تا با عضو شدن در  "  کانال تلگرام خط و قلم khatoghalam@  "  آموزشهای متفاوت ما در حوزه خط و امضا را مشاهده نمائید . ***

 

  1. مهمان
  2. خوشنویسی با خودکار(خط تحریری)
  3. یکشنبه, 13 ارديبهشت 1394
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
روش صحیح گرفتن قلم یا خودکار به چه شکل می باشد .آیا قلم را باید راحت در دست گرفت یا محکم در میان انگشتان گرفت؟ چگونه می توان با فشار بر خودکار ،خط تحریری جذابتری ایجاد کرد؟
نظر
There are no comments made yet.
مهمان پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
قلم می بایست در میان دو انگشت شست و اشاره قرار بگیرد و به انگشت وسط تکیه کند . قلم را باید قدری راحت در دست گرفت زیرا محکم گرفتن قلم موجب خستگی زود هنگام و تاخیردر آموزش خواهد شد .
فشار بر قلم در خط تحریری کاملا طبیعی است . در ابتدا وقتی می نویسید ضخامت همه نوشته ها به یک صورت است اما در طول زمان یاد خواهید گرفت که فشار قلم در هر نوشته تنظیم شود و ضخامتهای مناسب در جای جای کلمات ایجاد کنید که زیبایی دو چندانی به خط شما خواهد بخشید .
(البته لازم به ذکر است این مورد برای کسانی که خط درشت یاد بگیرند ملموس تر خواهد بود )
اگر بتوانیم در خط تحریری از طریق فشار بر قلم در برخی از قسمت های کلمه ضخامت بیشتری را ایجاد کنیم قطعا خط تحریری ما جذابتر خواهد شد، برای این کار زیر کاغذ نباید سفت باشد تا بتوان به وسیله فشار قلم بر کاغذ ضخامت بیشتری در قسمت های مورد نظر ایجاد کرد.
نظر
There are no comments made yet.
  • صفحه :
  • 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.
Powered by EasyDiscuss for Joomla!

            

 

درباره ما

با اسکن بار کد زیر به جمع دهها هزار هوادار خط و قلم در کانال تلگرام بپیوندید و از آموزشهای رایگان و آثار خوشنویسی با خودکار استفاده نمائید .