اولین آموزشگاه مجازی خط تحریری

از مهمترین ابعاد شخصیتی هر فرد داشتن خطی زیبا و امضایی منحصر به فرد می باشد که به عنوان یک شاخص مهم , تاثیرات بسیار مثبتی از نظر جایگاه و شخصیت برای افراد به دنبال خواهد داشت و برکسی نیز پوشیده نیست . دغدغه دست خط و امضایی خوب و زیبا برای خیلی ها دغدغه کمی نیست  که همواره به دنبال راهی برای بهبود آن هستند . خط و قلم با سابقه چندین ساله خود با فراهم نمودن تمامی زمینه های لازم برای برطرف نمودن این دغدغه ها در زمینه آموزش خوشنویسی تحریری ( آموزش مجازی خط خودکاری , کلاسهای حضوری و آموزشهای رایگان ) و همچنین طراحی امضا ,  همراه شما خواهد بود .

***‌‌‌  از شما بازدید کننده محترم دعوت میکنیم تا با عضو شدن در  "  کانال تلگرام خط و قلم khatoghalam@  "  آموزشهای متفاوت ما در حوزه خط و امضا را مشاهده نمائید . ***

 

  1. مهمان
  2. خوشنویسی با خودکار(خط تحریری)
  3. یکشنبه, 13 ارديبهشت 1394
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
آیا خوش خط بودن یک امر ذاتی است یااز طریق آموزش می توان فرا گرفت .خوش خطی فقط در حوزه کار خوشنویسان محسوب می شود و برای فراگیری خوشنویسی نباید تلاش نمود؟
نظر
There are no comments made yet.
مهمان پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
خوشنویسی غالبا آموزشی و اکتسابی است . اگر چه عوامل وراثتی بی تاثیر نمی باشد ،اما این بدان معنی نیست که افراد بد خط قادر به فراگیری خط نمی باشند .زمانی که کلاس خوشنویسی میرفتم یکی از اساتید آنجا ،که خط چند سال قبل ایشان را دیده بودم و خط حال حاضر، شاید به راحتی نمی توانستم باورکنم . اما واقعا با تلاش خود به این مرحله رسیده بود و بارها و بارها در مسابقات مختلف خوشنویسی در سطح کشور و حتی خارج از کشور مقام کسب کرده بود .
بنابراین این حرف که ما نمی توانیم و کار ما نیست و استعدادش را نداریم فقط و فقط از روی تنبلی است و لا غیر .چه بسا افرادی با سابقه بدخطی شدید،به گونه ای با آموزش و تمرین مدام و منظم به درجات عالیه خوشنویسی و هنرمندی نائل شدند که آن ها با سابقه سوء بدنویسی ، خود می توانند نقطه امیدی برای بدنویسان و تشویقی برای آنان باشند.
من مطمئنم حتی شما ( بله شما ...) هم می توانی .
نظر
There are no comments made yet.
  • صفحه :
  • 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.
Powered by EasyDiscuss for Joomla!

            

 

درباره ما

با اسکن بار کد زیر به جمع دهها هزار هوادار خط و قلم در کانال تلگرام بپیوندید و از آموزشهای رایگان و آثار خوشنویسی با خودکار استفاده نمائید .