اولین آموزشگاه مجازی خط تحریری

از مهمترین ابعاد شخصیتی هر فرد داشتن خطی زیبا و امضایی منحصر به فرد می باشد که به عنوان یک شاخص مهم , تاثیرات بسیار مثبتی از نظر جایگاه و شخصیت برای افراد به دنبال خواهد داشت و برکسی نیز پوشیده نیست . دغدغه دست خط و امضایی خوب و زیبا برای خیلی ها دغدغه کمی نیست  که همواره به دنبال راهی برای بهبود آن هستند . خط و قلم با سابقه چندین ساله خود با فراهم نمودن تمامی زمینه های لازم برای برطرف نمودن این دغدغه ها در زمینه آموزش خوشنویسی تحریری ( آموزش مجازی خط خودکاری , کلاسهای حضوری و آموزشهای رایگان ) و همچنین طراحی امضا ,  همراه شما خواهد بود .

***‌‌‌  از شما بازدید کننده محترم دعوت میکنیم تا با عضو شدن در  "  کانال تلگرام خط و قلم khatoghalam@  "  آموزشهای متفاوت ما در حوزه خط و امضا را مشاهده نمائید . ***

 

  1. مدیریت سایت
  2. خوشنویسی با خودکار(خط تحریری)
  3. چهارشنبه, 31 تیر 1394
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
آیا خط تحریری با خط قلمی فرق دارد و چه تفاوتهایی می توانند داشته باشند؟
نظر
There are no comments made yet.
مدیریت سایت پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
در دید کلی هر کدام از خط تحریری و قلمی اصول و قواعد مشترکی دارند اما نکته خیلی مهمی که وجود دارد این است که خط قلمی ساختار کاملا هنری دارد و نیازمند پشت سر گذاشتن دوران خاص هنر آموزی است و در کنار عشق و علاقه ای که می طلبد زمان زیادی لازم دارد تا به مرحله خوبی برسد. حضور استاد در کنار دوران هنرآموزی از نکات برجسته آن است . اما در خط تحریری که می توان به صورت یک علمی خطاب نمود که با داشتن اصول اولیه و کاربرد آن و تکرار مناسب به این مهم دست پیدا کرد. نوشتن خط تحریری با خودکار به دقت و تمرین مناسب نیاز دارد.
نظر
There are no comments made yet.
  • صفحه :
  • 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.
Powered by EasyDiscuss for Joomla!

            

 

درباره ما

با اسکن بار کد زیر به جمع دهها هزار هوادار خط و قلم در کانال تلگرام بپیوندید و از آموزشهای رایگان و آثار خوشنویسی با خودکار استفاده نمائید .