اولین آموزشگاه مجازی خط تحریری

از مهمترین ابعاد شخصیتی هر فرد داشتن خطی زیبا و امضایی منحصر به فرد می باشد که به عنوان یک شاخص مهم , تاثیرات بسیار مثبتی از نظر جایگاه و شخصیت برای افراد به دنبال خواهد داشت و برکسی نیز پوشیده نیست . دغدغه دست خط و امضایی خوب و زیبا برای خیلی ها دغدغه کمی نیست  که همواره به دنبال راهی برای بهبود آن هستند . خط و قلم با سابقه چندین ساله خود با فراهم نمودن تمامی زمینه های لازم برای برطرف نمودن این دغدغه ها در زمینه آموزش خوشنویسی تحریری ( آموزش مجازی خط خودکاری , کلاسهای حضوری و آموزشهای رایگان ) و همچنین طراحی امضا ,  همراه شما خواهد بود .

***‌‌‌  از شما بازدید کننده محترم دعوت میکنیم تا با عضو شدن در  "  کانال تلگرام خط و قلم khatoghalam@  "  آموزشهای متفاوت ما در حوزه خط و امضا را مشاهده نمائید . ***

 

  1. فریده کشاورز
  2. خوشنویسی با خودکار(خط تحریری)
  3. شنبه, 07 مرداد 1396
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام و عرض ادب.
بنده به تازگی از سایت خوبتان مطلع گردیده ام و قصد دارم به یاری خدا و آموزشهایی که در سایت قرار دادید، اقدام به بهبود خط خود نمایم.
اما مساله ای که با آن مواجه شدم اینست که برگه ای که برای تمرین نشان داده اید را نمی توانم در کتابفروشی ها پیدا کنم و همچنین پرینت آن نیز کیفیت چندان مناسبی ندارد.
لطف می کنید بفرمایید آیا اسم خاصی دارد؟ یا اینکه چطور می توانم برگه (یا اگر دفترچه دارد) را تهیه کنم.
پیشاپیش از زحماتتان متشکرم.
نظر
There are no comments made yet.


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.
Powered by EasyDiscuss for Joomla!

            

 

درباره ما

با اسکن بار کد زیر به جمع دهها هزار هوادار خط و قلم در کانال تلگرام بپیوندید و از آموزشهای رایگان و آثار خوشنویسی با خودکار استفاده نمائید .