اولین آموزشگاه مجازی خط تحریری

از مهمترین ابعاد شخصیتی هر فرد داشتن خطی زیبا و امضایی منحصر به فرد می باشد که به عنوان یک شاخص مهم , تاثیرات بسیار مثبتی از نظر جایگاه و شخصیت برای افراد به دنبال خواهد داشت و برکسی نیز پوشیده نیست . دغدغه دست خط و امضایی خوب و زیبا برای خیلی ها دغدغه کمی نیست  که همواره به دنبال راهی برای بهبود آن هستند . خط و قلم با سابقه چندین ساله خود با فراهم نمودن تمامی زمینه های لازم برای برطرف نمودن این دغدغه ها در زمینه آموزش خوشنویسی تحریری ( آموزش مجازی خط خودکاری , کلاسهای حضوری و آموزشهای رایگان ) و همچنین طراحی امضا ,  همراه شما خواهد بود .

***‌‌‌  از شما بازدید کننده محترم دعوت میکنیم تا با عضو شدن در  "  کانال تلگرام خط و قلم khatoghalam@  "  آموزشهای متفاوت ما در حوزه خط و امضا را مشاهده نمائید . ***

 

  1. مریم رحمانی
  2. خوشنویسی با خودکار(خط تحریری)
  3. شنبه, 16 دی 1396
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
من یکی از دغدغه های اصلیم خوش خط شدن است،و با توجه به موقعیت شغلی و وقت محدود نمیتوانم در کلاس های خوشنویسی به صورت حضوری شرکت کنم،میخواهم بدانم ایا شرکت در کلاس های مجازی خط وقلم تا چه انداره بر روی خط من و خوش خط شدن تاثیر دارد؟
نظر
There are no comments made yet.
مدیریت سایت پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
آموزش مجازی خط و قلم با شیوه ای که پیش رو گرفته است مخاطبان زیادی دارد وهنرجویان، رضایت قابل قبولی دارند.
نمونه خط هنرجویان و پیشرفت آنان که در دوره مجازی شرکت کرده اند و همچنین نمونه درس و تمرینات را میتونید از طریق لینک زیر مشاهده کنید.
آموزش مجازی خط تحریری
نظر
There are no comments made yet.
  • صفحه :
  • 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.
Powered by EasyDiscuss for Joomla!

            

 

درباره ما

با اسکن بار کد زیر به جمع دهها هزار هوادار خط و قلم در کانال تلگرام بپیوندید و از آموزشهای رایگان و آثار خوشنویسی با خودکار استفاده نمائید .