اولین آموزشگاه مجازی خط تحریری

از مهمترین ابعاد شخصیتی هر فرد داشتن خطی زیبا و امضایی منحصر به فرد می باشد که به عنوان یک شاخص مهم , تاثیرات بسیار مثبتی از نظر جایگاه و شخصیت برای افراد به دنبال خواهد داشت و برکسی نیز پوشیده نیست . دغدغه دست خط و امضایی خوب و زیبا برای خیلی ها دغدغه کمی نیست  که همواره به دنبال راهی برای بهبود آن هستند . خط و قلم با سابقه چندین ساله خود با فراهم نمودن تمامی زمینه های لازم برای برطرف نمودن این دغدغه ها در زمینه آموزش خوشنویسی تحریری ( آموزش مجازی خط خودکاری , کلاسهای حضوری و آموزشهای رایگان ) و همچنین طراحی امضا ,  همراه شما خواهد بود .

***‌‌‌  از شما بازدید کننده محترم دعوت میکنیم تا با عضو شدن در  "  کانال تلگرام خط و قلم khatoghalam@  "  آموزشهای متفاوت ما در حوزه خط و امضا را مشاهده نمائید . ***

 

  1. اشکان ربیعی
  2. طراحی امضا
  3. یکشنبه, 17 دی 1396
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
من مدیر یک شرکت هستم و در طول روز امضا زیاد میزنم.ولی خودم اصلا از امضای خودم خوشم نمیاد و راضی نیستم.مهم تر از همه اینکه میخوام یکاری کنم که دیگران نتونن امضای منو جعل کنن.چون این بارها اتفاق افتاده.ممنون میشم راهنماییم کنید
نظر
There are no comments made yet.
مدیریت سایت پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
شما میتونید از قسمت سفارش طراحی امضا ،سفارش خودتون را ثبت کنید. برای امضا شماهم رمز میزاریم که کسی نتونه اون رو جعل کنه و در صورت استفاده از امضای شما ،خودتون به راحتی میتونید تشخیص بدید که امضا،امضای اصلی است یا جعلی.
سفارش طراحی امضا
نظر
There are no comments made yet.
  • صفحه :
  • 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.
Powered by EasyDiscuss for Joomla!

            

 

درباره ما

با اسکن بار کد زیر به جمع دهها هزار هوادار خط و قلم در کانال تلگرام بپیوندید و از آموزشهای رایگان و آثار خوشنویسی با خودکار استفاده نمائید .