اولین آموزشگاه مجازی خط تحریری

از مهمترین ابعاد شخصیتی هر فرد داشتن خطی زیبا و امضایی منحصر به فرد می باشد که به عنوان یک شاخص مهم , تاثیرات بسیار مثبتی از نظر جایگاه و شخصیت برای افراد به دنبال خواهد داشت و برکسی نیز پوشیده نیست . دغدغه دست خط و امضایی خوب و زیبا برای خیلی ها دغدغه کمی نیست  که همواره به دنبال راهی برای بهبود آن هستند . خط و قلم با سابقه چندین ساله خود با فراهم نمودن تمامی زمینه های لازم برای برطرف نمودن این دغدغه ها در زمینه آموزش خوشنویسی تحریری ( آموزش مجازی خط خودکاری , کلاسهای حضوری و آموزشهای رایگان ) و همچنین طراحی امضا ,  همراه شما خواهد بود .

***‌‌‌  از شما بازدید کننده محترم دعوت میکنیم تا با عضو شدن در  "  کانال تلگرام خط و قلم khatoghalam@  "  آموزشهای متفاوت ما در حوزه خط و امضا را مشاهده نمائید . ***

 

  1. مدیریت سایت
  2. طراحی امضا
  3. یکشنبه, 25 مرداد 1394
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
آیا فیلم آموزش امضا، برای همه طرح های ارسالی می باشد. مثلا پلن C که هفت طرح دارد،برای تمامی طرح ها فیلم آموزش ارسال می شود ؟
نظر
There are no comments made yet.
مدیریت سایت پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
در پلن A که دارای 2 طرح است و بدون ویرایش می باشد، فیلم نحوه امضا برای هر دو طرح ارسال می شود. اما در پلن های بعدی یعنی B وC با توجه به تعداد ویرایش هایی که دارند، ویرایش پلن B یک مرحله می باشد اگر بعد از یک مرحله تغییرات، طرح ها مورد پسند قرار بگیرند هر کدام از طرح ها را که بخواهند فیلم آموزشی آن ارسال می شود و در مورد پلن C که 2مرحله ویرایش دارد وپس از تغییرات مثل پلن B، فیلم آموزش هر تعداد از طرح ها را که بخواهند ارسال می شود. در نهایت 60 درصد طرح های این دو پلن (BوC) فابل ارسال است.
نظر
There are no comments made yet.
  • صفحه :
  • 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.
Powered by EasyDiscuss for Joomla!

            

 

درباره ما

با اسکن بار کد زیر به جمع دهها هزار هوادار خط و قلم در کانال تلگرام بپیوندید و از آموزشهای رایگان و آثار خوشنویسی با خودکار استفاده نمائید .