اولین آموزشگاه مجازی خط تحریری

از مهمترین ابعاد شخصیتی هر فرد داشتن خطی زیبا و امضایی منحصر به فرد می باشد که به عنوان یک شاخص مهم , تاثیرات بسیار مثبتی از نظر جایگاه و شخصیت برای افراد به دنبال خواهد داشت و برکسی نیز پوشیده نیست . دغدغه دست خط و امضایی خوب و زیبا برای خیلی ها دغدغه کمی نیست  که همواره به دنبال راهی برای بهبود آن هستند . خط و قلم با سابقه چندین ساله خود با فراهم نمودن تمامی زمینه های لازم برای برطرف نمودن این دغدغه ها در زمینه آموزش خوشنویسی تحریری ( آموزش مجازی خط خودکاری , کلاسهای حضوری و آموزشهای رایگان ) و همچنین طراحی امضا ,  همراه شما خواهد بود .

***‌‌‌  از شما بازدید کننده محترم دعوت میکنیم تا با عضو شدن در  "  کانال تلگرام خط و قلم khatoghalam@  "  آموزشهای متفاوت ما در حوزه خط و امضا را مشاهده نمائید . ***

 

  1. فائزه عباسی
  2. طراحی امضا
  3. یکشنبه, 02 ارديبهشت 1397
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
خصوصیات هر پلن رو از کجا میشه دید؟ فرق این پلن ها در چی هست؟ سوال دیگه ای هم که دارم اینه که این امضاها خیلی سخته ، راهکاری هست که بتونیم راحت تمرین کنیم و یادشون بگیریم؟
نظر
There are no comments made yet.
مدیریت سایت پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
برای مشاهده خصوصیات هر پلن به این لینک مراجعه شود تعرفه طراحي امضا.راهکاری برای یادگیری بهتر امضا این است که امضای خیلی پیچیده ای سفارش داده نشود و براساس نمونه های سایت که بهتر می توانید رسم کنید آن ها را در سفارش قید کنید. داشتن فیلم آموزشی هم کمک بزرگی برای یادگیری بهتر می باشد.
نظر
There are no comments made yet.
  • صفحه :
  • 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.
Powered by EasyDiscuss for Joomla!

            

 

درباره ما

با اسکن بار کد زیر به جمع دهها هزار هوادار خط و قلم در کانال تلگرام بپیوندید و از آموزشهای رایگان و آثار خوشنویسی با خودکار استفاده نمائید .