اولین آموزشگاه مجازی خط تحریری

از مهمترین ابعاد شخصیتی هر فرد داشتن خطی زیبا و امضایی منحصر به فرد می باشد که به عنوان یک شاخص مهم , تاثیرات بسیار مثبتی از نظر جایگاه و شخصیت برای افراد به دنبال خواهد داشت و برکسی نیز پوشیده نیست . دغدغه دست خط و امضایی خوب و زیبا برای خیلی ها دغدغه کمی نیست  که همواره به دنبال راهی برای بهبود آن هستند . خط و قلم با سابقه چندین ساله خود با فراهم نمودن تمامی زمینه های لازم برای برطرف نمودن این دغدغه ها در زمینه آموزش خوشنویسی تحریری ( آموزش مجازی خط خودکاری , کلاسهای حضوری و آموزشهای رایگان ) و همچنین طراحی امضا ,  همراه شما خواهد بود .

***‌‌‌  از شما بازدید کننده محترم دعوت میکنیم تا با عضو شدن در  "  کانال تلگرام خط و قلم khatoghalam@  "  آموزشهای متفاوت ما در حوزه خط و امضا را مشاهده نمائید . ***

 

  1. داودنظری
  2. خوشنویسی با خودکار(خط تحریری)
  3. شنبه, 05 خرداد 1397
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
من علاقه زيادي به خط و خوشنويسي دارم و با آموزش هاي سايت شما هم پيشرفت چشم گيري داشتم ، ممکن هست خط من هم تصحيح شود و نمره داده شود ؟
نظر
There are no comments made yet.
مدیریت سایت پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
برای مشاهده وتصحیح خط حتما باید درآزمون های رایگان سايت (ازطریق ثبت نام درسایت) شرکت کنید و سطح توانایی خودتان رابا امتیازاتی که داده می شود بسنجید.
اطلاعات بيشتر در مورد آزمون ها : پله پله تا خوش خط شدن با آزمون هاي خوشنويسي خط وقلم
نظر
There are no comments made yet.
  • صفحه :
  • 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.
Powered by EasyDiscuss for Joomla!

            

 

درباره ما

با اسکن بار کد زیر به جمع دهها هزار هوادار خط و قلم در کانال تلگرام بپیوندید و از آموزشهای رایگان و آثار خوشنویسی با خودکار استفاده نمائید .