اولین آموزشگاه مجازی خط تحریری

از مهمترین ابعاد شخصیتی هر فرد داشتن خطی زیبا و امضایی منحصر به فرد می باشد که به عنوان یک شاخص مهم , تاثیرات بسیار مثبتی از نظر جایگاه و شخصیت برای افراد به دنبال خواهد داشت و برکسی نیز پوشیده نیست . دغدغه دست خط و امضایی خوب و زیبا برای خیلی ها دغدغه کمی نیست  که همواره به دنبال راهی برای بهبود آن هستند . خط و قلم با سابقه چندین ساله خود با فراهم نمودن تمامی زمینه های لازم برای برطرف نمودن این دغدغه ها در زمینه آموزش خوشنویسی تحریری ( آموزش مجازی خط خودکاری , کلاسهای حضوری و آموزشهای رایگان ) و همچنین طراحی امضا ,  همراه شما خواهد بود .

***‌‌‌  از شما بازدید کننده محترم دعوت میکنیم تا با عضو شدن در  "  کانال تلگرام خط و قلم khatoghalam@  "  آموزشهای متفاوت ما در حوزه خط و امضا را مشاهده نمائید . ***

 

  1. وحید مدرس
  2. خوشنویسی با خودکار(خط تحریری)
  3. چهارشنبه, 17 مرداد 1397
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
چرا دست خط افراد باهم فرق دارد ؟ و آیا حالات روحی و روانی هم میتواند در خط تاثیر بگذارد یا خیر ؟؟!
نظر
There are no comments made yet.
مدیریت سایت پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
تفاوت اندازه انگشتان در افراد مختلف و همینطور قدرت و اندازه دست، ساعد و مچ سبب میشود افراد در عین رعایت اصول و قواعد ، نگارشی متفاوت داشته باشند .بله تاثیر دارد ، وقتی شما قلم بدست می گیرید و انگشت سبابه خود را به آن می چسبانید رگ انگشت سبابه به قلب شما اتصال دارد پس هرگونه تغییر در ضربان قلب شما مستقیما روی انگشت شما و در نهایت روی قلم شما تاثیر می گذارد . توضیحات کامل تر در چرا دست خط افراد با هم متفاوت است؟
نظر
There are no comments made yet.
  • صفحه :
  • 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.
Powered by EasyDiscuss for Joomla!

            

 

درباره ما

با اسکن بار کد زیر به جمع دهها هزار هوادار خط و قلم در کانال تلگرام بپیوندید و از آموزشهای رایگان و آثار خوشنویسی با خودکار استفاده نمائید .