اولین آموزشگاه مجازی خط تحریری

از مهمترین ابعاد شخصیتی هر فرد داشتن خطی زیبا و امضایی منحصر به فرد می باشد که به عنوان یک شاخص مهم , تاثیرات بسیار مثبتی از نظر جایگاه و شخصیت برای افراد به دنبال خواهد داشت و برکسی نیز پوشیده نیست . دغدغه دست خط و امضایی خوب و زیبا برای خیلی ها دغدغه کمی نیست  که همواره به دنبال راهی برای بهبود آن هستند . خط و قلم با سابقه چندین ساله خود با فراهم نمودن تمامی زمینه های لازم برای برطرف نمودن این دغدغه ها در زمینه آموزش خوشنویسی تحریری ( آموزش مجازی خط خودکاری , کلاسهای حضوری و آموزشهای رایگان ) و همچنین طراحی امضا ,  همراه شما خواهد بود .

***‌‌‌  از شما بازدید کننده محترم دعوت میکنیم تا با عضو شدن در  "  کانال تلگرام خط و قلم khatoghalam@  "  آموزشهای متفاوت ما در حوزه خط و امضا را مشاهده نمائید . ***

 

  1. ناهید حقی
  2. خوشنویسی با خودکار(خط تحریری)
  3. یکشنبه, 18 شهریور 1397
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
چگونه ممکنه بدون حضور در کلاس دست خط من بهتر یشه و یا از چه طریقی میتوانم خط خود را به استاد نشان بدهیم و نظرشان را بدانم ؟؟؟
نظر
There are no comments made yet.
مدیریت سایت پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
شما میتوانید با ثبت نام در کلاس های آموزش مجازي خط خودکاري ( آموزشگاه خط و قلم) ثبت نام کنید و خط خود را بدون حضور در کلاس های حضوری بهتر کنید. همچنین این امکان برای علاقه مندان به خط و عزیزازنی که میخواهند با شیوه و چگونگی آموزش مجازی خط و قلم آشنا بشوند وجود دارد که در یک جلسه رایگان شرکت کنند.
برای ثبت نام و اطلاعات بیشتر و همچنین خواندن نطرات هنرجویان مجازی میتوانید از طریق لینک زیر اقدام کنید.
آموزش مجازي خط خودکاري ( آموزشگاه خط و قلم)
نظر
There are no comments made yet.
  • صفحه :
  • 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.
Powered by EasyDiscuss for Joomla!

            

 

درباره ما

با اسکن بار کد زیر به جمع دهها هزار هوادار خط و قلم در کانال تلگرام بپیوندید و از آموزشهای رایگان و آثار خوشنویسی با خودکار استفاده نمائید .