اولین آموزشگاه مجازی خط تحریری

از مهمترین ابعاد شخصیتی هر فرد داشتن خطی زیبا و امضایی منحصر به فرد می باشد که به عنوان یک شاخص مهم , تاثیرات بسیار مثبتی از نظر جایگاه و شخصیت برای افراد به دنبال خواهد داشت و برکسی نیز پوشیده نیست . دغدغه دست خط و امضایی خوب و زیبا برای خیلی ها دغدغه کمی نیست  که همواره به دنبال راهی برای بهبود آن هستند . خط و قلم با سابقه چندین ساله خود با فراهم نمودن تمامی زمینه های لازم برای برطرف نمودن این دغدغه ها در زمینه آموزش خوشنویسی تحریری ( آموزش مجازی خط خودکاری , کلاسهای حضوری و آموزشهای رایگان ) و همچنین طراحی امضا ,  همراه شما خواهد بود .

***‌‌‌  از شما بازدید کننده محترم دعوت میکنیم تا با عضو شدن در  "  کانال تلگرام خط و قلم khatoghalam@  "  آموزشهای متفاوت ما در حوزه خط و امضا را مشاهده نمائید . ***

 

  1. مدیریت سایت
  2. طراحی امضا
  3. چهارشنبه, 25 شهریور 1394
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
چقدرزمان می برد تا فیلم آموزش طراحی امضا سفارش داده شده به ایمیلمان ارسال شود و چند روز از سفارش طراحی گذشت می توانیم پیگیری کنیم؟
نظر
There are no comments made yet.
مدیریت سایت پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
بعد ازتکمیل کردن فرم ثبت سفارش امضا، سفارش شما در لیست طراحی قرار می گیرد. برای پلنی که ویرایش ندارد سفارش در مرحله اول همراه با فیلم آموزشی ارسال می شود که این زمان بین 7 تا 10 روز می باشد و تا قبل از ده روز نیاز به پیگیری ندارد. در صورتی که از 10 روز گذشت می توانید از طریق آموزشگاه پیگیر باشید چون ممکن است ایمیل ثبت شده از سوی مشتری اشتباه باشد و یا اینکه ایمیل در اسپم قرار گرفته باشد. برای پلن هایی که ویرایش دارند، فیلم آموزشی در پایان ویرایش ها انجام خواهد شد و هر طرحی که پسند شده باشد فیلم آن ارسال می شود.
نظر
There are no comments made yet.
  • صفحه :
  • 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.
Powered by EasyDiscuss for Joomla!

            

 

درباره ما

با اسکن بار کد زیر به جمع دهها هزار هوادار خط و قلم در کانال تلگرام بپیوندید و از آموزشهای رایگان و آثار خوشنویسی با خودکار استفاده نمائید .