اولین آموزشگاه مجازی خط تحریری

از مهمترین ابعاد شخصیتی هر فرد داشتن خطی زیبا و امضایی منحصر به فرد می باشد که به عنوان یک شاخص مهم , تاثیرات بسیار مثبتی از نظر جایگاه و شخصیت برای افراد به دنبال خواهد داشت و برکسی نیز پوشیده نیست . دغدغه دست خط و امضایی خوب و زیبا برای خیلی ها دغدغه کمی نیست  که همواره به دنبال راهی برای بهبود آن هستند . خط و قلم با سابقه چندین ساله خود با فراهم نمودن تمامی زمینه های لازم برای برطرف نمودن این دغدغه ها در زمینه آموزش خوشنویسی تحریری ( آموزش مجازی خط خودکاری , کلاسهای حضوری و آموزشهای رایگان ) و همچنین طراحی امضا ,  همراه شما خواهد بود .

***‌‌‌  از شما بازدید کننده محترم دعوت میکنیم تا با عضو شدن در  "  کانال تلگرام خط و قلم khatoghalam@  "  آموزشهای متفاوت ما در حوزه خط و امضا را مشاهده نمائید . ***

 

  1. مدیریت سایت
  2. طراحی امضا
  3. چهارشنبه, 25 شهریور 1394
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
آیا با انتخاب یک پلن طراحی امضا، می توان هم امضای فارسی سفارش داد هم لاتین و دیگر نیازی به انتخاب دو پلن نیست ؟
نظر
There are no comments made yet.
مدیریت سایت پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
با انتخاب یک پلن می توان هم امضای لاتین و هم امضای فارسی سفارش داد.تعداد امضاهای موجود در یک پلن را در نظر گرفته وبا توجه به آن می توانید تعداد امضای فارسی و لاتین را مشخص کنید، مثلا پلن A که شامل دو نمونه امضا است می توانید هر دو را فارسی یا لاتین انتخاب کنید یا یکی فارسی یکی لاتین .
نظر
There are no comments made yet.
#hasan# پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
Hasan
نظر
There are no comments made yet.
#hasan# پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
Hasan
نظر
There are no comments made yet.
  • صفحه :
  • 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.
Powered by EasyDiscuss for Joomla!

            

 

درباره ما

با اسکن بار کد زیر به جمع دهها هزار هوادار خط و قلم در کانال تلگرام بپیوندید و از آموزشهای رایگان و آثار خوشنویسی با خودکار استفاده نمائید .