اولین آموزشگاه مجازی خط تحریری

از مهمترین ابعاد شخصیتی هر فرد داشتن خطی زیبا و امضایی منحصر به فرد می باشد که به عنوان یک شاخص مهم , تاثیرات بسیار مثبتی از نظر جایگاه و شخصیت برای افراد به دنبال خواهد داشت و برکسی نیز پوشیده نیست . دغدغه دست خط و امضایی خوب و زیبا برای خیلی ها دغدغه کمی نیست  که همواره به دنبال راهی برای بهبود آن هستند . خط و قلم با سابقه چندین ساله خود با فراهم نمودن تمامی زمینه های لازم برای برطرف نمودن این دغدغه ها در زمینه آموزش خوشنویسی تحریری ( آموزش مجازی خط خودکاری , کلاسهای حضوری و آموزشهای رایگان ) و همچنین طراحی امضا ,  همراه شما خواهد بود .

***‌‌‌  از شما بازدید کننده محترم دعوت میکنیم تا با عضو شدن در  "  کانال تلگرام خط و قلم khatoghalam@  "  آموزشهای متفاوت ما در حوزه خط و امضا را مشاهده نمائید . ***

 

  1. مدیریت سایت
  2. طراحی امضا
  3. شنبه, 28 شهریور 1394
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
فرمت فیلم آموزش طراحی امضا چیست و آیا برای مشاهده آن به برنامه یا نرم افزار خاصی نیاز داریم ؟
نظر
There are no comments made yet.
مدیریت سایت پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
برای هر سفارش امضا دو فایل ارسال می شود ، یکی طرح ها می باشد که به صورت فایل pdf بوده و می توانید با برنامه Acrobat reader باز کنید و همچنین فایل بعدی فیلم آموزش طراحی امضا می باشد که معمولا با فرمتWMV می باشد که با اکثر نرم افزارها در داخل سیستم کامپیوتری باز می شود . در صورتی که بخواهید از طریق تلفن همراه فایل ها را باز کنید، فایل pdf با Acrobat reader و فایل WMV هم با نرم افزار Vplayer یا Xplayer و ... اجرا می شود.
نظر
There are no comments made yet.
  • صفحه :
  • 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.
Powered by EasyDiscuss for Joomla!

            

 

درباره ما

با اسکن بار کد زیر به جمع دهها هزار هوادار خط و قلم در کانال تلگرام بپیوندید و از آموزشهای رایگان و آثار خوشنویسی با خودکار استفاده نمائید .