اولین آموزشگاه مجازی خط تحریری

از مهمترین ابعاد شخصیتی هر فرد داشتن خطی زیبا و امضایی منحصر به فرد می باشد که به عنوان یک شاخص مهم , تاثیرات بسیار مثبتی از نظر جایگاه و شخصیت برای افراد به دنبال خواهد داشت و برکسی نیز پوشیده نیست . دغدغه دست خط و امضایی خوب و زیبا برای خیلی ها دغدغه کمی نیست  که همواره به دنبال راهی برای بهبود آن هستند . خط و قلم با سابقه چندین ساله خود با فراهم نمودن تمامی زمینه های لازم برای برطرف نمودن این دغدغه ها در زمینه آموزش خوشنویسی تحریری ( آموزش مجازی خط خودکاری , کلاسهای حضوری و آموزشهای رایگان ) و همچنین طراحی امضا ,  همراه شما خواهد بود .

***‌‌‌  از شما بازدید کننده محترم دعوت میکنیم تا با عضو شدن در  "  کانال تلگرام خط و قلم khatoghalam@  "  آموزشهای متفاوت ما در حوزه خط و امضا را مشاهده نمائید . ***

 

  1. مدیریت سایت
  2. طراحی امضا
  3. سه شنبه, 22 دی 1394
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
آیا سفارشات طراحی برای امضا در جایی منتشر می شود؟
نظر
There are no comments made yet.
مدیریت سایت پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
نمونه امضای طراحی شده با اسم و فامیل افراد در سایت و در هیچ فضای دیگری منتشر نخواهد شد. نام و نام خانوادگی افرادی که به عنوان نمونه امضا در سایت معرفی شده وجود خارجی نداشته و اسم وفامیل، تصادفی انتخاب شده است. امضا های طراحی شده در سایت به عنوان نمونه کار و الگویی برای شناخت بهتر انواع مختلف امضا بوده و کمکی می باشد در سفارش طراحی امضا و آشنایی با سلایق افراد جهت طراحی امضا، و تمام موارد امنیتی رعایت می شود.
نظر
There are no comments made yet.
  • صفحه :
  • 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.
Powered by EasyDiscuss for Joomla!

            

 

درباره ما

با اسکن بار کد زیر به جمع دهها هزار هوادار خط و قلم در کانال تلگرام بپیوندید و از آموزشهای رایگان و آثار خوشنویسی با خودکار استفاده نمائید .