اولین آموزشگاه مجازی خط تحریری

از مهمترین ابعاد شخصیتی هر فرد داشتن خطی زیبا و امضایی منحصر به فرد می باشد که به عنوان یک شاخص مهم , تاثیرات بسیار مثبتی از نظر جایگاه و شخصیت برای افراد به دنبال خواهد داشت و برکسی نیز پوشیده نیست . دغدغه دست خط و امضایی خوب و زیبا برای خیلی ها دغدغه کمی نیست  که همواره به دنبال راهی برای بهبود آن هستند . خط و قلم با سابقه چندین ساله خود با فراهم نمودن تمامی زمینه های لازم برای برطرف نمودن این دغدغه ها در زمینه آموزش خوشنویسی تحریری ( آموزش مجازی خط خودکاری , کلاسهای حضوری و آموزشهای رایگان ) و همچنین طراحی امضا ,  همراه شما خواهد بود .

***‌‌‌  از شما بازدید کننده محترم دعوت میکنیم تا با عضو شدن در  "  کانال تلگرام خط و قلم khatoghalam@  "  آموزشهای متفاوت ما در حوزه خط و امضا را مشاهده نمائید . ***

 

  1. مهمان
  2. خوشنویسی با خودکار(خط تحریری)
  3. یکشنبه, 06 ارديبهشت 1394
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
انواع خط فارسی کدام است و کدامیک از خطوط خوشنویسی توسط خط و قلم آموزش داده می شود ؟
نظر
There are no comments made yet.
مهمان پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
تقسیمات انواع خط
1- نستعلیق :این خط زیبا محصول ذوق سرشار ایرانی است که از دو خط نسخ و تعلیق پدید آمده و توسط میرعماد حسنی قزوینی کمال بخشیده شده و میرزا محمدرضا کلهر در قرن سیزدهم سبک جدیدی از این خط را بنا نهاد که تا امروز پویا و بالنده است . استاد برجسته معاصر در این خط جناب آقای غلامحسین امیرخانی است .
2- شکسته نستعلیق : از آنجا که خط نستلیق برای تحریر نامه ها و مکاتبات مشکل و کند می باشداین خط توسط مرتضی قلیخان شاملو ایجاد شد .
3- ثلث
4- نسخ

در این آموزشگاه خط نستعلیق و شکسته نستعلیق و همچنین نسخ به صورت تحریری آموزش داده خواهد شد .
ضمن اینکه خط لاتین هم به صورت تحریری به مجموعه اضافه خواهد شد .
نظر
There are no comments made yet.
  • صفحه :
  • 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.
Powered by EasyDiscuss for Joomla!

            

 

درباره ما

با اسکن بار کد زیر به جمع دهها هزار هوادار خط و قلم در کانال تلگرام بپیوندید و از آموزشهای رایگان و آثار خوشنویسی با خودکار استفاده نمائید .